Profpostach.com.ua - У нас Ви знайдете будівельне обладнання, садову техніку, електро-, пневмо-, ручний інструмент і бензинову техніку.

   Ви хочете отримати професійну консультацію, або купити будівельний інструмент? А може садову техніку? Тоді Вам до нас! Наш магазин - Profpostach - пропонує великий вибір високоякісного техніки за доступною ціною. Вам не треба носити з собою дисконтні карти або запам'ятовувати якісь номери.


Все що від Вас потрібно –

• Зареєструватися на сайті

 • Підписатися на розсилку новин

 • Зробити перший замовлення на 1000грн і більше

   Справу зроблено! Тепер Ви маєте постійну знижку на товари, які не входять до Акції, і кращі ціни на професійне обладнання.    Весь товар представлений на сайті сертифікований в Україні, має офіційну гарантію від виробника 1 рік, і більше, а так само відповідає всім нормам і вимогам безпеки.    Ми працюємо з найбільшими підприємствами України і поставляємо інструмент і обладнання в усі міста України.

   З нами легко заробляти! Наша програма В2В Для торгуючих організацій допомагає полегшити закупівлю і заощадити Ваши гроші збільшуючи при цьому Ваш прибуток.
Ми надаємо партнерські умови, і спеціальні ціни. При закупівлі вітрини, ми готові надати стенди для обладнання, рекламні буклети, банери, розтяжки і т.п.
Після реєстрації на сайті зв'яжіться з менеджером за телефоном, вказаним в контактах, після уточнення деяких
питань Вам буде надано номер і встановлені ціни за програмою В2В.

 

 Нам дорог ий кожен клієнт, незалежно від його покупки, будь то великогабаритна і дорога техніка, або невеликий ручний інструмент. 
Якщо Вас погано обслужили, нагрубити, або Вас щось не влаштувало - напишіть в службу підтримки лист з Вашими зауваженнями чи пропозиціями.
Ми обов'язково врахуємо всі викладене, і вживемо заходів щоб такого більше не повторилося.