• Розпродаж!

Лобзик Bosch GST 8000 E Professional

2 579,00 ₴
з ПДВ
Кількість

  • Офіційна гарантія виробника. Весь товар, представлений на сайті Інтернет-магазину, сертифікован в Україні й має офіційну гарантію від виробника- 1 рік та більше, в залежності від сервісної политики компанії - виробника Офіційна гарантія виробника. Весь товар, представлений на сайті Інтернет-магазину, сертифікован в Україні й має офіційну гарантію від виробника- 1 рік та більше, в залежності від сервісної политики компанії - виробника
  • Доставка товару по Україні здійснюється транспортними службами: «Нова Пошта», «Міст Експрес», «Ін-Тайм», «Деливері», «САТ». Відправки накладеним платіжом здійснюється тільки транспортной компанієй «Нова Пошта». Доставка товару по Україні здійснюється транспортними службами: «Нова Пошта», «Міст Експрес», «Ін-Тайм», «Деливері», «САТ». Відправки накладеним платіжом здійснюється тільки транспортной компанієй «Нова Пошта».
  • Згідно закону "О Защите Прав потребителей", куплений товар Ви можете повернуть нам протягом 14 днів, якщо Ви виявили, що набутий товар не задовольняє Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Згідно закону "О Защите Прав потребителей", куплений товар Ви можете повернуть нам протягом 14 днів, якщо Ви виявили, що набутий товар не задовольняє Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.
060158H000